O’zagrosug'urta
Manzil:


100017, Toshkent shahri, Mustaqillik maydoni, 5

Telefon: +99871 239-1065
Veb sayt: www.agros.uz
E-mail info@agros.uz
Hudud Manzil Telefon E-mail
Qoraqalpog`iston Respublikasi

742000 Nukus sh, Tatbaeva 48

0 (361) 222-57-21

qoraqalpogiston@agros.uz

Andijon viloyati

710031 Andijan sh. A.Fitrat 212

0 (374) 225-12-80

andijon@agros.uz

Buxoro viloyati

705006 Buxoro, A.Gijduvaniy ko'ch. 14

0 (365) 221-24-48

buxoro@agros.uz

Jizzax viloyati

130100 Jizzax sh., \"Zargarlik\" mahalla 7

0 (372) 226-57-50

jizzax@agros.uz

Qashqadaryo viloyati

180100 Qarshi sh., Mustaqillik 2

0 (375) 221-21-56

qashqadaryo@agros.uz

Navoiy viloyati

210600, Karmana tumani, Qarshiyev ko`ch 29.

0 (436) 532-30-46

navoi@agros.uz

Namangan viloyati

160136 Namangan sh., Navoiy ko'ch. 9.

0 (369) 226-10-32

namangan@agros.uz

Samarqand viloyati

140105, Samarkand sh., O'zbekiston 51

0 (366) 231-07-85

samarqand@agros.uz

Surxondaryo viloyati

190100 Termiz sh., M. Qoshqariy ko`ch 36-а.

0 (376) 223-08-51

surxondaryo@agros.uz

Sirdaryo viloyati

70700,.Guliston, Xalqlar do`stligi ko'ch. 16

0 (367) 225-11-27

guliston@agros.uz

Toshkent viloyati

100138, Toshkent sh., Lutfiy ko'ch.18

0 (371) 271-48-39

toshkentsh@agros.uz

Farg`ona viloyati

150117, Farg'ona sh., Gulsum Farmonova ko'ch. 13

0 (373) 224-64-68

fargona@agros.uz

Xorazm viloyati

220100,Urgench sh., A.Qodiriy ko`ch 2b

0 (362) 226-75-04

urgench@agros.uz

Toshkent shahri

100138, Toshkent sh., Lutfiy ko'ch.18

0 (371) 271-48-39

toshkentsh@agros.uz

Funksiyalar Vazifalar

  • Qulay va ehtiyojlarni qondira oladigan sug'urta mahsulotlarini taqdim etish orqali fuqarolarning farovonligini ta'minlash;

  • O'zbekistonning qishloq hududlarida sifatli sug'urta himoyasini ta'minlash va agrosanoat sohasining rivojlanishiga ko'maklashish;

  • Davlat va xususiy sektorni ishonchli sug'urta himoyasi bilan ta'minlash, korporativ va individual mijozlarni keng qamrovli sug'urta xizmatlari bilan ta'minlashda va mulkiy manfaatlarini himoya qilishda yuqori saviyada xizmat ko'rsatish orqali mamlakatimizda sug'urta madaniyatini rivojlantirish;

  • Sifatli sug'urta xizmatlarini ko'rsatish orqali har bir mijozni xavfsizligi va barqarorligini ta'minlash.

  • “O'zagrosug'urta” DASK (AJ) universal sug'urta kompaniyalaridan biri bo'lib, barcha turdagi yuridik va jismoniy shaxslarga 100 dan ortiq sug'urta xizmatlarini ko'rsatib kelmoqda.


  • Mas'uliyatlillik va haqqoniylik;

  • Mijozlar bilan uzoq muddatli va o'zaro foydali hamkorlikni maqsad qilish;

  • Amalga oshiriladigan sug'urta bitimlarini samaradorligini, ishonchliligini ta'minlash;

  • Ish yuritish etikasiga rioya qilish; Mijozlarga kompleks va sifatli xizmat ko'rsatish;

  • Keng qamrovli sug'urta xizmatlarini ko'rsatish;

  • Yangi axborot texnologiyalarni amaliyotda keng qo'llash;

  • Yangi sotuv yo'llarini shakllantirish;

  • Ko'rsatilayotgan sug'urta xizmatlarining oydinligini ta'minlash

F.I.Sh. Lavozim Hafta kunlari Vaqt
Karimov Farxod Fatxullayevich Boshqaruv raisi Chorshanba 16:00-18:00
Nurmuhammedov Ixtiyor Naimovich Boshqaruv raisi o`rinbosari Juma

16:00-18:00

Ommabop xizmatlar

Yuborilmoqda...

Qayta aloqa

* belgisi bilan ajratilgan maydonlar to`ldirilishi shart.

Tasvirdagi belgilarni kiriting*
Harflar katta yoki kichikligining ahamiyati yo`q.
Murojaat yuborish

Davlat organi rahbariyati qabuliga yozilish

Tadbirkorlik

Qayta aloqa