Hurmatli fuqarolar diqqatiga! O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Virtual qabulxonasining yangi talqini ishga tushirilganligi munosabati bilan Yagona interaktiv davlat xizmatlari portalidagi "Murojaatlarni ko'rib chiqish" xizmati bo‘yicha arizalar qabul qilish to‘xtatiladi.
Aksiyadorlik tijorat "Aloqabank"
Manzil:


100047, Toshkent shahri, A.Temur shoh ko'chasi, 4

Telefon: +99871-232-8373,
+99871-233-4710
Veb sayt: www.aloqabank.uz
E-mail info@aloqabank.uz
Hudud Manzil Telefon E-mail
Qoraqalpog`iston Respublikasi

230100, Qoraqolpog`iston Respublikasi, Nukus sh., Do'stlik guzari, 102-u

+998 61 222-03-18

nukus@aloqabank.uz

Andijon viloyati

710011, Andijon vil., Andijon sh., Paxtakor k., 11-uy

+998 74 227-85-35

andijon@aloqabank.uz

Buxoro viloyati

705014, Buxoro vil., Buxoro sh., K. Murtazoyev k., 6а-uy

+998 65 223-23-54

buxoro@aloqabank.uz

Jizzax viloyati

130100, Jizzax vil., Jizzax sh., Alisher Navoiy k., 4-uy

+998 72 226-91-49

jizzax@aloqabank.uz

Qashqadaryo viloyati

730000, Qashqadaryo vil., Qarshi sh., O`zbekiston k., 47-uy

+998 75 223-15-51

qarshi@aloqabank.uz

Navoiy viloyati

210600, Navoiy vil., Karmana tumani, Yangi Ariq QFY

+998436 539-99-99

navoi@aloqabank.uz

Namangan viloyati

160103, Namangan vil., Namangan sh., To'raqo'rg'on k., 75-uy

+998 69 233-29-68

namangan@aloqabank.uz

Samarqand viloyati

140100, Samarqand vil., Samarqand sh., Bo'stonsaroy k., 36-uy

+998 66 231-10-00

samarqand@aloqabank.uz

Surxondaryo viloyati

190110, Surxondaryo vil., Alisher Navoiy k., 9a-uy

+998 76 224-12-94

surxondaryo@aloqabank.uz

Sirdaryo viloyati
Toshkent viloyati
Farg`ona viloyati

150100, Farg`ona vil., Farg`ona sh., Burxoniddin Marg'inoniy k., 69A-uy,

+998 73 244-44-55

fargona@aloqabank.uz

Xorazm viloyati

Xorazm vil., Urganch sh., Al-Xorazmiy shohko'chasi, 106-uy

+998 62 226-65-25

xorazm@aloqabank.uz

Toshkent shahri

100047, Toshkent sh., Mirobod tumani, Amir Temur shohko'chasi, 4-uy

+998 71 234-75-57

operu@aloqabank.uz

Funksiyalar Vazifalar
F.I.Sh. Lavozim Hafta kunlari Vaqt

Abduraxmanov Maxmud Sotivoldiyevich

Bank Boshqaruvi Raisi

Dushanba va payshanba

16:00-18:00

Qo’qonboyev Umidjon Abduraximovich

Bank Boshqaruvi raisining birinchi o’rinbosari

Seshanba

16:00-18:00

Baxriddinov Sharofiddin

Bank Boshqaruvi raisining o’rinbosari

Chorshanba

16:00-18:00

Rahmatov Hasan O'tkirovich Bank Boshqaruvi raisining o’rinbosari

Juma

16:00-18:00

Ommabop xizmatlar

Yuborilmoqda...

Qayta aloqa

* belgisi bilan ajratilgan maydonlar to`ldirilishi shart.

Tasvirdagi belgilarni kiriting*
Harflar katta yoki kichikligining ahamiyati yo`q.
Murojaat yuborish

Davlat organi rahbariyati qabuliga yozilish

Tadbirkorlik

Qayta aloqa