Hurmatli fuqarolar diqqatiga! O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Virtual qabulxonasining yangi talqini ishga tushirilganligi munosabati bilan Yagona interaktiv davlat xizmatlari portalidagi "Murojaatlarni ko'rib chiqish" xizmati bo‘yicha arizalar qabul qilish to‘xtatiladi.
O‘zbekiston Respublikasi Madaniyat vazirligi
Manzil:


100159, Toshkent shahri, Mustаqillik mаydоni, 5

Telefon: +99871 200-1009
Veb sayt: madaniyat.uz
E-mail info@madaniyat.uz
Hudud Manzil Telefon E-mail
Qoraqalpog`iston Respublikasi

Nukus shahri, A.Dosnazarov ko'chasi, 62

+998 (61) 222-39-50

qoraqalpoghiston@mcs.uz

Andijon viloyati

Andijon shahri, Yuksalish ko'chasi, 41

+998 (74) 222-26-00

andijon@mcs.uz

Buxoro viloyati

Buxoro shahri, Akademik Mo`minov ko'chasi, 2

+998 (65) 223-64-07

buxoro@mcs.uz

Jizzax viloyati

Jizzax shahri, Sh.Rashidov ko'chasi, 63

+998 (72) 226-47-80

jizzax@mcs.uz

Qashqadaryo viloyati

Qarshi shahri, Mustaqillik ko'chasi, 2

+998 (75) 221-11-24

qashqadaryo@mcs.uz

Navoiy viloyati

Navoi shahri, A.Temur ko'chasi, 4 «А»

+998 (36) 223-64-94

navoiy@mcs.uz

Namangan viloyati

Namangan shahri, Navoiy ko'chasi, 3

+998 (69) 226-46-10

namangan@mcs.uz

Samarqand viloyati

Samarqand shahri, Ko'ksaroy maydoni, 1

+998 (66) 233-03-35

samarqand@mcs.uz

Surxondaryo viloyati

Termiz shahri, Istiqlol ko'chasi, 15

+998 (76) 226-24-86

surxondaryo@mcs.uz

Sirdaryo viloyati

Guliston shahri, O'zbekiston ko'chasi,

Manaviy-Ma'rifat markazi

+998 (67) 225-39-92

sirdaryo@mcs.uz

Toshkent viloyati

Toshkent shahri, Mustaqillik ko'chasi, 5.

+998 (71) 233-71-65

toshkentv@mcs.uz

Farg`ona viloyati

Farg'ona shahri, Pahlavon Maxmud ko'chasi, 1

+998 (73) 224-83-74

farghona@mcs.uz

Xorazm viloyati

Urgench shahri, Al-Xorazmiy ko'chasi, 27

+998 (62) 226-54-20

xorazm@mcs.uz

Toshkent shahri

Toshkent shahri, Mustaqillik ko'chasi, 5.

+998 (71) 233-71-65

toshkentshbb@mcs.uz

Funksiyalar Vazifalar




F.I.Sh. Lavozim Hafta kunlari Vaqt

Sayfullayev Baxtiyor

Vazir

Juma

14:00-16:00

Nazarbekov Ozodbek Axmadovich

Vazirning birinchi o'rinbosari

Seshanba

10:00-12:00

Akilova Kamola Baltabayevna

Vazir o'rinbosari

Chorshanba

10:00-12:00

Qo'qonboyev Umidjon Abdurahimovich

Vazir o‘rinbosari

Payshanba

14:00-16:00

Ommabop xizmatlar

Yuborilmoqda...

Qayta aloqa

* belgisi bilan ajratilgan maydonlar to`ldirilishi shart.

Tasvirdagi belgilarni kiriting*
Harflar katta yoki kichikligining ahamiyati yo`q.
Murojaat yuborish

Davlat organi rahbariyati qabuliga yozilish

Tadbirkorlik

Qayta aloqa